ברוכים הבאים למרכז המידע
לחיפוש בטקסט חופשי במרכז המידע הקלידו מילות חיפוש בתיבה
0
17/09/2017 | 

איזה סיפור ריגש אותי במיוחד בתשע"ז?

במהלך השנה, אנו נחשפים לסיפורים אישיים של לקוחות, שמשתפים אותנו לא פעם בסיפור אישי ומבקשים להתייעץ. לעיתים יוצרים קשר ומשתפים בסיפורי הצלחה אישיים ומרגשים.
לקראת השנה החדשה, שאלנו את צוות המכירות שלנו, מהו הסיפור שריגש אותם במיוחד:
גיא בן צבי: הורים למען הורים – במהלך השנים שאני מלווה משפחות רבות , אני חושב לא מעט על הדרך שלי ומקווה שאצליח לייצר יום אחד קבוצה של הורים התומכים בהורים אחרים, בדיוק כמו שאני עשיתי.
לאחרונה פגשתי את מירב ליבוביץ', אם לשני ילדים עם טורט (טורט לשעבר) אשר אני מלווה אותם כבר שנים רבות במהלך להחלמה מטורט בעזרת תזונה. מאד שמחתי לשמוע ממירב שיש כבר קבוצה של משפחות אשר היא מלווה בעצמה בתהליך ותומכת בהם בטלפון ובהתכתבות לעזור להם לעשות את הדרך שמשפחתי ומשפחתה עשו.
מאחר וסיפורה פורסם באופן גלוי אנו מפנים אליה מדי פעם הורים שמבקשים לדבר עם "הורים שעברו את זה" והיא מלווה ומעודדת אותם בעזרת נסיונה והגישה האימהית התומכת בה היא ניחנה.
אכן הורים למען הורים, וזה מאד מרגש, מעודד ומספק
בתיה פרחי: הסיפור שריגש אותי, רונית אם חד הורית מבאר שבע, הגיעה אלינו דרך המלצה של מטפלת. כבר בתחילת השיחה ציינה בפניי שהיא לא מבינה במחשבים ומאד מתקשה כלכלית.
רונית בקשה עזרה לבנה בן שנות ה20 המאוחרות שסובל מתסמונת טורט שנים רבות. בנה מתגורר עמה בבית, מתקשה למצוא עבודה ולנהל מערכת יחסים ארוכת טווח. במהלך השנים עברו מרופא לרופא ומתרופה לתרופה. "אף רופא לא מקשיב לנו. לא נותן לנו אפשרות להסביר לגבי התופעות לוואי של הכדורים. אף אחד לא מסביר לנו אם יש אפשרויות אחרות שאינם תרופות".
השיחה היתה ארוכה מהרגיל. הלקוחה היתה זקוקה להקשבה.
סיכמנו שבתה ובנה יכנסו לאתר שלנו ויחשבו יחדיו כמשפחה, כמה הם מתחברים לשינוי התזונתי.
במשך שבועיים שוחחתי לסירוגין איתה ועם ביתה, ובשעה טובה כבר שבועיים הבן נמצא על פרוטוקול אומגה. דאגנו להם למחיר מיוחד על מנת שלא יתקשו כלכלית.
מה שתפס אותי במיוחד בסיפור הזה, זאת הנחישות של אמא רונית, הנעה בן יאוש לתקווה. אמא לביאה.
ענת הדר איציק: לפני מספר חודשים הגיעה אלינו לקוחה חדשה, מאוד מבולבלת ועם רצון עצום לעזור לבן המתוק שלה. יצא לנו לשוחח המון, בכל פעם שהיתה הישנות ובכל פעם שהיה שיפור. ברגעים הקשים היא חיפשה משענת, חיפשה מישהו שיחזק אותה כדי שהיא תוכל לחזק את הבן שלה.
בכל פעם שסיפרה לי על התקדמות ועל שינוי לטובה, שמחתי כ"כ ביחד איתה! שיתפה אותי במאמצים האדירים שהיא משקיעה בתזונה שלו ועל זה שכל בני המשפחה זכו ל"שידרוג" במזון שהם אוכלים.
לפני שהתחילו את התהליך, השינוי התזונתי, היא היתה מרבה לאפות וליצור מיני מתיקה והיה לה מאוד קשה להפסיק עם זה (מבחינתה זה היה הכיף שלה, לפנק את הקרובים לה בדברים טובים וטעימים), כשסיפרה לי על איזה דברים היא הצליחה ליצור לו כדי שכן יהיה לו מתוק אבל מתאים לתזונה מיד אמרתי לה שאני אשמח לטעום גם כי זה נשמע מאוד טעים ומגרה! בינתיים לשמחתי הם מתקדמים בכיוון חיובי וכולי תקווה שהשיפור יהיה מוצלח וטוב עבורם!
שתהיה שנה טובה ומלאה בשינויים חיוביים ובריאים!
אליסה דונקל: יום אחד התקשרה אמא שסיפרה על בנה הבכור שסבל מבעיות קשב וריכוז, היא סיפרה שהיא עברה איתו תקופה קשה והיועצת בבית הספר והמורה לחצו עליה כל הזמן שתיתן לו טיפול תרופתי, כשהיא התחילה לתת לו את הקונצרטה אומנם פתאום הוא יכל להתרכז ולהצליח אבל זה לא היה הילד שלה יותר. יום אחד חברה שלה סיפרה לה על האומגה ועל האפשרות לתת אותה דרכנו, היא התקשרה להתייעץ והזמינה לבנה. בהתחלה הוא לא רצה לקחת והיא עבדה מאוד קשה בשביל לשכנע אותו, אבל היא לא הייתה מוכנה לוותר לא בשבילו ולא עליו.
לאורך זמן לא ראו תוצאות אך היא התאזרה בסבלנות כפי שאמרו לה כל פעם שהיא התקשרה לכאן, בשלב מסויים היא התחילה לראות שיפור והבינה שמשהו כאן עובד, מאז היא החליטה  להזמין ולתת לכל המשפחה, בעיקר לבנה ובתה הקטנים בכדי  למנוע ממצב של חוסר באומגה.
ואז חשבתי על זה, אנחנו פונים לפתרונות שנמצאים מול עינינו רק כשקשה לנו ואנחנו אובדי עצות וכבר אין מה לעשות, אם רק היינו תופסים את עצמנו בזמן וחושבים לא רק על טיפול אלא על מניעה לטווח הרחוק בעזרת תזונה נכונה היינו חוסכים מעצמנו לא מעט רגעים שלא היינו רוצים לחוות מכל ההיבטים. אפילו אישה בהריון שתיקח אומגה ותיתן לתינוק שלה תוכל למנוע מהילד שלה מחסור באומגה 3 מגיל ינקות שידוע כגורם סיכון לכ"כ הרבה בעיות קוגנטיביות,
אז למה לא בעצם? למה לחכות לרגעים הקשים?
איריס מייק זיו: כחובבת כלבים מושבעת, התרגשתי מאד לשמוע כמה יעילה האומגה 3 גליל גם לכלבת לברדור מבוגרת. בעלת הכלבה סיפרה שהכלבה התקשתה ללכת וסבלה מצליעה וכאבים בפרקים. לאחר שקיבלה כמוסות שמן דגים השתפר מאד מצבה והיא החלה לקפץ על הספות. הסיפור מלא אותי באושר רב, איזה יופי שאפשר באמצעות שמן הדגים לדאוג גם לבריאותו של ידידו הטוב של האדם.
קרן סלע: ריגש אותי מאוד בחור שהתקשר, וסיפר שהרבה מאד שנים הוא לקח כדורים נוגדי דכאון, שגרמו לו לכהות חושים ועייפות במהלך כל היום. וכבר 51 ימים, הוא נקי מהם, בזכות האומגה, שהוא לוקח כבר תקופה. ולמרות התקופה הקשה, שהוא עובר בחייו, הוא ממשיך עם האומגה ולא חוזר לכדורים הכימיים נוגדי הדכאון.
מה שריגש אותי היה לשמוע בפעם הראשונה באופן בלתי אמצעי 1:1 סיפור הצלחה.

לסיפורים נוספים

לחנות

להמלצות שימוש ומחשבון מינונים