ברוכים הבאים למרכז המידע

הרשמה למרכז המידע

הרשמה למרכז מידע

אחת לחודש נשלח לך ניוזלטר מרוכז עם עדכונים ומאמרים חדשים


לחיפוש בטקסט חופשי במרכז המידע הקלידו מילות חיפוש בתיבה
0
09/09/2013 | 

אור- חלק מהעסק המשפחתי

שלום שמי אור, חלקכם כבר שמעו את קולי בשיחה מאומגה 3 גליל. אני בתם הבכורה של גיא ואורנה מאומגה 3 גליל. בקיץ 2012 הצטרפתי לעבודת הצוות בחברה, וזוהי הזדמנות לעשות היכרות.
אני בת 31 נשואה לעומר ואמא לאלונה ומיכאל. גרה בשכניה ועובדת באומגה 3 גליל. כשתתקשרו למשרד ואני אענה, אנא אל תתבלבלו, לאמי ולי יש שם דומה ואנחנו גם נשמעות אותו דבר…

P7260156

כבר מעל עשור שאני מלווה את משפחתי במסע התזונה והאומגה, החל משלבי הגילוי, דרך הקמת החברה ועד היום. אני גאה כמובן במשפחתי, ובפרט גאה להיות חלק מאומגה 3 גליל כחברה עסקית, שהיא בעלת חזון אנושי – לעזור לכל מי שאפשר באמצעים שלנו.

בעקבות שנים שבהן אני אישית חווה את תועלת התזונה הנבונה, ולצד זה אני רואה ושומעת עדויות של אנשים רבים שהסתייעו והצליחו להיחלץ מצרות רפואיות שונות באמצעות הפעילות של אומגה 3 גליל, אני גאה מאוד להצטרף לעבודה בחברה ולסייע בהמשך הגשמת החזון.

לפני שהתחלתי לעבוד עם ההורים באופן רשמי, עסקתי בתחומים של טכנולוגיה ואבטחת איכות ומאוחר יותר בתחום של ניהול ידע. למדתי לתואר ראשון אנתרופולוגיה וסוציולוגיה. ב 2012 עברנו אני ובני משפחתי להתגורר ליד ה”חמולה” בשכניה, ובאופן טבעי עברתי גם אני לעבוד עם המשפחה במה שבאמת גורם לי סיפוק.

את השימוש באומגה 3 התחלתי בעקבות בני המשפחה, ואני ממש זוכרת את החודש-חודשיים הראשונים שבהם התחלתי לצרוך שמן דגים, ובמקביל גם שיניתי את התזונה (הפסקתי עם הקורנפלקס, תפוחי אדמה, לחם לבן וכדומה).

השינוי היה קודם כל חיצוני, אני זוכרת שהתחילו להחמיא לי על עור הפנים שנהיה חלק ועל הגזרה שהצטמצמה (לחם לבן וקורנפלקס סופם בקילוגרמים לא מעטים). בהרגשה הגופנית שמתי לב קודם כל לאלרגיות. מאז היותי ילדה סבלתי מפריחות בעור ואלרגיות של עונות מעבר, וממש באופן מיידי עם השיפור התזונתי, הרגשתי שתופעות האלרגיה והנזלת למיניהן נהיו מתונות הרבה יותר ואף נעלמו לגמרי, וגם העור שלי נהיה רגוע. היתה זו הקלה רצינית. בהמשך הבחנתי גם שמחלות החורף נהיו קצרות וקלות יותר מבעבר.

מאז אני ממשיכה לצרוך שמן דגים, ומשתדלת לשמור על תזונה נבונה (אודה ולא אכחד שאני חוטאת לעיתים בסוכרים כאלה ואחרים, אך כמו שאומרים אצלנו “אסור להיות פנאטים”). בכל מקרה, אני נוהגת כמיטב יכולתי לפי תזונת אומגה הכוללת ירקות ירוקים, בשר אדום ושומן מן החי. ואת הסוכרים אני משתדלת לאכול בצורתם המלאה (קמח שיפון מלא, אורז בסמטי מלא וכדומה). וכדי להשלים את החסרים באומגה 3 וויטמין די אני נוטלת תוספים.

בימים אלו אני מגדלת שני ילדי אומגה מוצלחים מאוד (ואני אובייקטיבית לחלוטין :-). בזמן ההריון וההנקה אני נוהגת להעלות את המינון הרגיל שלי של שמן דגים. כאשר הילדים מתקרבים לגיל שנה אז מירב תזונתם מתבססת על מזון מוצק ולא על הנקה, הם מתחילים לזלול שמן דגים כמו ממתקים (אם כי אנחנו מגבילים לקפסולה אחת ביום ובפה סגור, אחרת היא תחסל את המלאים ואנחנו נריח כמו דג…). אם נראה לכם שאני מגזימה אתם מוזמנים לצפות בסרטון ילדת אומגה.

אני מאמינה מאוד בחזון, בפעילות ובתפריט של אומגה 3 גליל ושמחה לעשות כמיטב יכולתי כדי לעזור ולהועיל לכל מי שצריך ומעוניין. מאחלת לכולנו דרך צלחה ובריאות שלמה.

אור