ברוכים הבאים למרכז המידע

הרשמה למרכז המידע

הרשמה למרכז מידע

אחת לחודש נשלח לך ניוזלטר מרוכז עם עדכונים ומאמרים חדשים


לחיפוש בטקסט חופשי במרכז המידע הקלידו מילות חיפוש בתיבה
0
18/10/2013 | 

מי אתה גיא בן צבי?

גיא בן צבי- אוטודידקט מושבע, יזם הייטק ועד לא מזמן מנכ”ל חברת צייס ישראל, טכנולוג חומרים ומומחה לאומגה 3 ותזונה. בעלים ומייסד (ביחד עם אורנה) של אומגה 3 גליל. ומכיוון שלשם כך התכנסנו באתר הזה, הנה סיפורו האישי מנקודת המבט של אבי המשפחה שהציל את המשפחה שלו וכעת עוזר גם למשפחות אחרות.

בשנת 1991 נולד בני. מיום היוולדו הוא היה פחות בריא מאחיו, אך עד גיל חצי שנה הכל היה בגדר הרגיל. החל מגיל חצי שנה חיינו התהפכו- הילד סבל מגירוד ואלרגיה קשה בעור, וזה לווה בצרחות וסבל רב, שטופלו ע”י תרופות סטרואידיות באופן קבוע.

עם הגיעו לגיל פעוט הוא כבר נהיה סוער באופן קשה להתמודדות, עד שבגיל שבע אובחן בלוקה בתסמונת טורט, שבאה לידי ביטוי בהתנהגות היפראקטיבית וטיקים. זו היתה הפעם הראשונה ששמענו על מחלה בשם תסמונת טורט. אבדנו באפלה.

הרופאים המליצו על טיפול תרופתי. התחלנו כמובן בטיפול, אך מיד התברר כי הוא אכן מעלים את הטיקים אך גורם לילד חרדות קשות והופך אותו מילד פעלתן לזומבי.

ההתמודדות איתו והטיפול בו גזלו את כל זמננו ומרצנו. הטיפול התרופתי היה אסון. המשפחה היתה על סף התמוטטות.

הבנתי כי אני ואשתי בלבד נציל את הילד, הרופאים לא יעזרו.

כך התחלתי לחקור ולשאול, עד שהגעתי לפורום אמריקאי שבו המליצו לי לנסות טיפול באומגה 3.

לא ידעתי מה זה, אבל גם לא היה לי מה להפסיד. ומכיוון שאני חוקר מטבעי יצאתי למסע מחקרי וניסיתי על בני שמן דגים תוך כדי ירידה הדרגתית מהתרופות הפסיכיאטריות. מיד ראיתי תוצאות!

גיא מציג בכנס חוקרי השומן העולמי, שטוקהולם 2014

 בתמונה: גיא מציג את מחקרו בכנס חוקרי השומן העולמי ISSFAL, שטוקהולם 2014

 הבעיה היתה שההטבה היתה בלתי עקבית. רכשתי שמן דגים מבתי מרקחת בארץ, והבחנתי כי כאשר הכמוסות שאני נותן לו הן צהבהבות וצלולות יש השפעה בעוד כאשר הכמוסות עכורות וכתומות הן לא פועלות.

מיד יצאתי לתור אחר פשר העניין וכך גיליתי כי אומגה 3 חייבת להשמר בקירור על מנת שלא להתחמצן. מסעותיי נעו בין פורומים וחוקרים מכל העולם ועד נסיעות לפגישות במפעל של יצרן השמן דגים (אושן ניוטרישן קנדה). אני מכיר את תורת האומגה 3 על בוריה.

הצלחתי לשכנע את היצרן למכור לי ישירות, והבאתי את השמן הטרי ארצה. מרגע שהתחלנו להשתמש בשמן טרי השיפור נהיה עקבי והילד החלים! החלים מתסמונת טורט! אף אחד לא האמין עד אז שזה אפשרי.

השימוש בשמן

דגים לווה גם בשינוי תזונתי על פי תזונת אומגה, מבית מחקרה של ארטמיס סימופולוס.

וכך הבריאה כל המשפחה ביחד. הבן שלי הוא היום קצין מובחר בצבא, סיים לימודים בהצטיינות והוא עלם חמודות מוכשר וחברותי והמשפחה כולה נהנית מבריאות ותזונה טובה.

ההצלחה שלנו עברה מפה לאוזן וכולם רצו את האומגה 3 משמן דגים שלנו. הביקוש נעשה כה גדול שהחלטנו להפוך את ההפצה למסודרת והקמנו את העסק המשפחתי שלנו “אומגה 3 גליל”.

בהקמת העסק שמנו לנו למטרה, אורנה אשתי ואני, לספק ללקוחות שמן דגים באיכות ואמינות גבוהות ביותר ולסייע לכל משפחה הזקוקה להחלמה.

על בסיס הטיפול בבני והנסיון המצטבר עם משפחות נוספות פיתחתי את פרוטוקול אומגה שבאמצעותו אני מלווה משפחות בגמילה מתרופות כבר כ 4 שנים.

עד היום עברו בפרוטוקול מעל 100 משפחות, כאשר משך ביצוע הפרוטוקול נע בין 3 חודשים לשנתיים. בכל זמן נתון יש כ 20 משפחות בליווי הפרוטוקול השולחות עדכונים שבועיים או דו שבועיים. בכל שבוע מצטרפות מספר משפחות למסע. אמנם אין לי הכשרה רשמית תחום הביו רפואי אבל יש לי השכלה מאד רחבה ועמוקה בלתי פורמלית, וכך אני מסייע לכל מי שבוחר להשתמש בעצתי.

במהלך השנים האחרונות שימשתי כמנכ”ל חברת הי-טק (צייס בכרמיאל), תפקיד אשר לא איפשר לי  זמן פנוי מעבר להתכתבויות עם המשפחות בזמני הפנוי בלילות ובסופי שבוע.

במהלך שנים אלו נעשו עשרות פניות של הורים להפגש איתי או להתיעץ טלפונית, אך מחוסר זמן  נאלצתי לדחות בקשות אלו , ולהפנות את כולם לצורת התקשורת היחידה שמאפשרת לי לעמוד בלחץ  הפניות – תקשורת בדוא”ל תוך העזרות בטפסים של פרוטוקול אומגה.

בכל אותה תקופה לא הייתי עובד של אומגה 3 גליל (הייתי ביחד עם אורנה הבעלים של החברה , אך לא עבדתי בה). את ליווי המשפחות עשיתי בהתנדבות ובחינם.

לאחרונה, בראשון לאוקטובר 2013 למען דיוק, התפטרתי מתפקידי כמנכ”ל צייס ועברתי לעבוד  במשרה חלקית באומגה 3 גליל כיועץ המדעי. במסגרת תפקידי זה אתן הרצאות והדרכות ואשקיע יותר זמן בליווי משפחות.

את ההרצאות בכוונתי להרחיב לקהלי יעד נוספים מעבר להורים לילדים עם בעיות נוירופסיכאטריות. קהלים אלו יהיו למשל ספורטאים, חולי לב והסינדרום המטבולי, נשים הריוניות ומניקות ועוד.

ביתרת הזמן שלי אני ממשיך לעבוד בצייס כמנהל פיתוח עסקי של צייס בישראל ואעסוק בעוד מספר  עיסוקים המענינים אותי כמו אנרגיה חליפית, רכבים חשמליים (אני פעיל בעמותה לתחבורה חשמלית בישראל) ותחביבי הרבים כמו רכיבה על אופני הרים, טיולי טרקינג, סנובורד בחורף ועוד.

תוספת הזמן שיש לי במסגרת עבודתי באומגה 3 גליל הביאה אותי למחשבה שניתן להענות לבקשות של ההורים לפגישות אישיות. לכן אקדיש בכל שבוע מספר שעות לפגישות עם משפחות שיהיו מעונינות בכך. הפגישות יהיו בדרך כלל לקראת או במהלך פרוטוקול אומגה ויאפשרו לי להסביר טוב יותר למשפחות את מהלך העינינים. ניתן לכתוב אלי למייל: guy@omega3galil.com

בברכת הצלחה ובריאות

גיא
אוקטובר 2013

מההייטק לשמן דגים – גיא הוזמן להרצות בDemo Day הכי חשוב באירופה שהתקיים באוקטובר 2017 בחממה טכנולוגית StartBahn שב Silicon Saxony, דרזדן.
גאים במנכ”ל שלנו שהוזמן לתת את ההרצאה היחידה בכינוס החשוב.
בכנס הציגו 40 חברות הזנק אירופאיות מהחממה ומחוצה לה. לכל חברה 10 דקות, 7 דקות pitch ו3 דקות Q&A.
מצד המשקיעים השתתפו מעל 100 חברות היטק ומשקיעים שונים מרחבי אירופה.
את גיא שלנו הזמינו לתת הרצאה (ההרצאה היחידה בכנס) על עולם היזמות הישראלי בכלל ועל דרכי כיזם בפרט. שם ההרצאה From High Tech to Fish, Transitions in Life. וזו הכתבה שפורסמה לקראת האירוע:

Guy-Article-Druckbogen

מהייטק לשמן דגים