ברוכים הבאים למרכז המידע

הרשמה למרכז המידע

הרשמה למרכז מידע

אחת לחודש נשלח לך ניוזלטר מרוכז עם עדכונים ומאמרים חדשים


לחיפוש בטקסט חופשי במרכז המידע הקלידו מילות חיפוש בתיבה
1
31/01/2013 | 

תנאי משלוח

שמן דגים וכן ויטמין E של אומגה 3 גליל נשמרים בקרור בכ 7 מעלות צלזיוס בכל זמן האחסון. בתנאים אלו חיי המדף של המוצר הינם 3 שנים מיום היצור והם מופיעים על האריזה.

שמן הדגים שומר על טריותו ואינו מתחמצן ללא קירור למשך פרק זמן של כשלושה שבועות (וויטמין E יותר מכך) בתנאי האקלים של ישראל ובתנאי האחסנה והשינוע בישראל.

עובדה זו מאפשרת לנו טווח זמן מספיק לשליחה בדואר, ועל אחת כמה וכמה במשלוח עם שליח עד הבית, תוך שמירה על טריות המוצר מרגע יציאתו מן המקרר שלנו ועד הגעתו למקרר הביתי שלך.

עד היום שלחנו אלפי קופסאות בדואר ומעולם לא קרה שהגיע חומר מחומצן (ניתן לזהות חומר מחומצן ע”י צבע עכור וכהה וע”י ריח חריף מאוד).

הריח האופיני המופיע עם פתיחת הצנצנת מקורו בג`לטין ולא בשמן הדגים. ריח זה מתאוורר ונעלם לאחר פתיחת הצנצנת. ניתן לשמור את הצנצנת פתוחה במקרר.

לסיכום: שמירת השמן בקרור בכל חיי המדף שלו מעניקה לו טמפרטורה נמוכה, חושך ויובש, הנחוצים כולם להאטת תהליך החימצון. שלושה תנאים אלו אינם מתקיימים בהכרח על המדף בחנות.

אנא הכנס את הצנצנת למקרר עם הגעתה לידיך!

* יתרונות האומגה הטרייה נשמרים בזכות אחסון ארוך טווח בקירור בין 5-10 מעלות. שינוע קצר מועד ללא קירור (גם בקיץ) איננו פוגע בטריות המוצר. עם קבלת המוצר יש לאחסנו במקרר הביתי. אין להקפיא. * משלוח עד הבית בימים א-ה בין השעות 9:00-17:00

* יתרונות האומגה הטרייה נשמרים בזכות אחסון ארוך טווח בקירור בין 5-10 מעלות. שינוע קצר מועד ללא קירור (גם בקיץ) איננו פוגע בטריות המוצר. עם קבלת המוצר יש לאחסנו במקרר הביתי. אין להקפיא.
* משלוח עד הבית בימים א-ה בין השעות 9:00-17:00

להמלצות שימוש מותאמות אישית

להזמנה

01

  1. כל הכבוד , תגובה מהירה ולעניין
    שנה טובה לכם. עמי

אהבתם את הפוסט? נשמח לשמוע אתכם


7 + = שלוש עשרה