פרוטוקול אומגה

פרוטוקול אומגה הוא שמה של תכנית לביצוע מעבר לחיים ללא תרופות, אשר נבנתה ופותחה במשך השנים ע”י גיא בן צבי. זוהי אותה תכנית שבה השתמש גיא לפני מעל לעשור עם בנו כדי לטפל בו ולעזור לו להפסיק תרופות פסיכיאטריות. ברבות הימים התפתחה ושוכללה התכנית עבור ובעזרת מאות משפחות שהשתמשו בה גם הן.

מטרתו של פרוטוקול אומגה לעזור לכם לבצע שילוב הדרגתי בין תרופות פסיכיאטריות לשמן דגים וליישם שינוי תזונתי תומך. הסיבה לפרוטוקול אומגה היא שפעמים רבות כאשר אומגה 3 במינון גבוה נהיית אפקטיבית, נוצרת סינרגיה בינה לבין התרופה הפסיכיאטרית, ומסיבה זו אנו ממליצים לשלב בהדרגה, כפי שעושים בפרוטוקול.

כיום ניתן לבצע את תכנית הפרוטוקול בשתי דרכים חלופיות:

  • פרוטוקול מודרך- ביצוע התכנית בהדרכת מלווה, באמצעות התכתבות שבועית דרך האינטרנט. לזקוקים לליווי פנים אל פנים, נשמח גם להפנותכם לאחת המטפלות המוסמכות המשתמשות בפרוטוקול. לפרוטוקול מודרך לחץ כאן.

 

  • פרוטוקול עצמי- יישום התכנית באופן עצמאי בעזרת הסברים מפורטים שכתב גיא בסיוע צוות אומגה 3 גליל. לפרוטוקול עצמי לחץ כאן. שים לב! פרוטוקול עצמי מתאים למי שמשתמש בתרופה אחת בלבד. במקרה של שימוש ביותר מתרופה אחת פנו לפרוטוקול המודרך.

 

    גילוי נאות: כל הנאמר באתר זה, ניתן על ידינו על פי ניסיוננו ומיטב הבנתנו בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.