פרוטוקול אומגה

פרוטוקול אומגה הוא שמה של תכנית לביצוע מעבר לחיים ללא תרופות, אשר נבנתה ופותחה במשך השנים ע"י גיא בן צבי. ברבות הימים התפתחה ושוכללה התכנית עבור ובעזרת מאות משפחות שהשתמשו בה גם הן.

מטרתו של פרוטוקול אומגה לעזור לכם לבצע שילוב הדרגתי בין תרופות פסיכיאטריות לשמן דגים וליישם שינוי תזונתי תומך. הסיבה לפרוטוקול אומגה היא שפעמים רבות כאשר אומגה 3 במינון גבוה נהיית אפקטיבית, נוצרת סינרגיה בינה לבין התרופה הפסיכיאטרית, ומסיבה זו אנו ממליצים לשלב בהדרגה, כפי שעושים בפרוטוקול.

פרוטוקול אומגה מבוסס על ההבנה ששימוש ארוך טווח בתרופת פסיכיאטריות דורש ירידה איטית והדרגתית כדי להימנע מ"ייסורי גמילה" ככל האפשר. לכן התהליך הוא איטי מאוד ולוקח כשלושה חודשים לפחות. מחקר שהתפרסם במגזין הלנצט לאחרונה, מחזק את הטענה. החוקרים מסבירים מדוע תהליך גמילה צריך לקחת חודשים (ואף שנים לטענתם). המחקר התמקד בהפסקת תרופות מסוג SSRI נוגדי דיכאון. אנו ממליצים לנקוט גישה זו לכל התרופות הפסיכיאטריות. מומלץ לקרוא סיכום בעברית באתר הארץ.

ניתן לקבל את המידע אודות הפרוטקול ליישום עצמאי בעזרת הסברים מפורטים שכתב גיא בן צבי. לפרוטוקול עצמי לחץ כאן. שים לב! פרוטוקול עצמי מתאים למי שמשתמש בתרופה אחת בלבד.

    גילוי נאות: כל הנאמר באתר זה, ניתן על ידינו על פי ניסיוננו ומיטב הבנתנו בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.